Hakkımızda

Öz İstanbul Tekstil Makinaları İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti., Uzman deneyimi ile sektörde rol almaktadır. Firmamız, müşterilerine daima en iyi ve en kaliteli ürünü en iyi hizmet anlayışı ile sunmayı ilke edinmiştir.

 

Öz İstanbul Tekstil Makinaları İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. müşteri memnuniyeti için kurumsallaşma ve markalaşma sürecine önem vermiştir. Hizmet kalitesini arttırmak amacıyla dünyanın en büyük üretici firma ve lider markaların ürünlerini portföyünde bulundurmaktadır. İstanbul ve Türkiye’nin bir çok illerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Uzman kadromuz ile örme makinası, yedek parça, sarf malzeme ve aksesuarları satışımızın yanı sıra teknik servis ve danışmanlık hizmetlerini de değerli dost ve müşterilerine sunmaktadır.

 

Müşteri odaklı hareket etmeyi temel ilkemiz olarak benimsemiş olup; sektörün öncü markalarının yedek parça ve sarf malzemelerinin ithalatı ve ihracatı konularında hizmet vermektedir.

 

Doğru, dürüst ve güvenilir hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Öz İstanbul Tekstil Makinaları İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti., dünyada yaşanan gelişmeleri örme sektörüne aktararak sektörün entegrasyonunu tamamlamasını ve üreticilerimizin dünya liginde başarıya koşabilmesinin teminini ilke edinmiştir. Dünya fuarlarında son sergilenen ürünleri takip ederek ithalattan perakendeye kadar geniş bir yelpazede çalışmalarını yürüten şirketimiz, haklı bir güveni kazanmıştır.

 

Güven, teknoloji ve tecrübe Öz İstanbul Tekstil Makinaları İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.’nde birleşerek size uzanıyor.